Jdi na obsah Jdi na menu
 


5 biologických přírodních zákonů Germánské nové medicíny

2. 9. 2010

1. BIOLOGICKÝ PŘÍRODNÍ ZÁKON – ŽELEZNÉ PRAVIDLO RAKOVINY

  1. KRITÉRIUM: Každý smysluplný biologický zvláštní program (SBS) vzniká s DHS (Syndrom Dirka Hamera), to znamená v momentě nějakého těžkého, vysoce akutního, dramatického a izolativního konfliktního zážitku – šoku, současně na 3 úrovních: PSYCHIKA – MOZEK – ORGÁN
  2. KRITÉRIUM: Biologický konflikt určuje v momentě vzniku DHS dokonce lokalizaci SBS v mozku jako tzv. Hamerovo ložisko (HH), též lokalizaci na orgánu jako rakovinu nebo rakovinový ekvivalent.
  3. KRITÉRIUM: Průběh smysluplného biologického zvláštního programu (SBS) je synchronní na všech 3 úrovních (PSYCHIKA – MOZEK – ORGÁN), od DHS až k vyřešení konfliktu (CL), dále přes epileptickou/epileptoidní krizi na vrcholku léčivé fáze až k návratu k normálu (normotonii).

2. BIOLOGICKÝ PŘÍRODNÍ ZÁKON:

 

Zákon o dvoufázovosti všech smysluplných biologických zvláštních programů (SBS), pokud však dojde k vyřešení konfliktu (CL).

 

3. BIOLOGICKÝ PŘÍRODNÍ ZÁKON:

 

Ontogeneticky podmíněný systém smysluplných biologických zvláštních programů (SBS) u rakoviny či rakovinového ekvivalentu.

Rakovinové ekvivalenty jsou biologické zvláštní programy (SBS) bez nádoru a bez ulcery (úbytku), pouze se změnou funkčnosti.

 

4. BIOLOGICKÝ PŘÍRODNÍ ZÁKON:

 

Ontogeneticky podmíněný systém mikrobů.

 

5. BIOLOGICKÝ PŘÍRODNÍ ZÁKON:

 

Zákon o chápání každé tzv. „nemoci“ jako části vývojově-historicky chápaného smysluplného biologického zvláštního programu (SBS) přírody.

 

5. biologický přírodní zákon je kvintesencí GNM.

 

Říká nám, že v přírodě neexistuje nic, co by nemělo smysl, jak nám bylo (zlovolně) vštěpováno, nýbrž že všechny děje, při nichž se ocitneme zaskočeni („na falešné noze“(=DHS)), řeší smysluplné biologické zvláštní programy přírody, které mají  za hlavní cíl vyřešení aktuálního problému.

Též  se učíme rozumět konstelacím ( =2 SBS v opozičním postavení v mozku) jako smysluplnému nadprogramu.

 

Přeložila J.Valentová a Namu

 

Poznámka: Na webu Sumaya (www.sumaya.estranky.cz) uveřejněno s laskavým svolením autorů českého textu -  www.paprsky1.de.
Pro další kopírování a šíření českého textu je nutné přímé svolení těchto překladatelů. Respektujte prosím tyto podmínky, děkuji.