Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paraziti, rakoviny, koupele

7. 2. 2013

 

Praha, leden 2013 - Nové postřehy z přednášky od Dr. Andrease Ludwiga Kalckera, Ph.D.

Andreas měl sám artritidu, kterou vyléčil MMS. Zmínil, že Rockefellerova nadace realizovala již kolem první světové války výzkum na parazity, který později několikrát opakovala a vždy se stejným výsledkem - že příčinou mnoha nemocí jsou paraziti v těle. Výzkum se však zamknul do trezoru a nebyl nikdy zvěřejněn. Medicína se následně ubírala jiným směrem. Ne odstraněním příčiny nemocí - parazitů - ale medicína nabídla lidem tlumení následků těchto nemocí, tišením bolestí.
 
Již v sedmdesátých letech minulého století byly první výzkumy odhalující léčivé účinky ClO2, ale opět nebyly zveřejněny. Od konce 80 let do dnešních dnů bylo zaregistrováno ve světě několik patentů k léčivým účinkům ClO2. Dají se dohledat. Tyto patenty nebyly nikdy poskytnuty lidem k léčení, ale zůstaly nevyužity.
 
MMS má vynikající detoxikační účinky i na škodlivé a toxické látky z léků, antibiotik, očkovacích vakcín i látek z chemoterapie. Pitím, klystýry a výplachy s MMS se můžeme těchto škodlivých látek zabvit a tělo očistit. MMS odstraňuje z těla i těžké kovy. Je tu však látka, kterou ani MMS nedokáže odstranit, protože s ní nedokáže zoxidovat. Varuje před použitím chemoterapie s platinou nebo karboplatinou. Jsou to ty nejhorší a nejškodlivější látky, které nelze z těla odstranit žádnou známou metodou. 
 
Je známé, že MMS - ClO2 čistí, detoxikuje tělo od všech škodlivin a zabíjí viry, bacily a patogeny ( s výjimkou některých skupin parazitů ). Co je však největší zátěž pro tělo, je odstranění zabitých patogenů v těle. To tělo ve větší míře nezvládá, konkrétně to nezvládá kapacita jater, které se čistí velmi pomalu. Zde nastává u léčení hlavní problém! A jak pomoci čistit játra? Udělejte si koupel ve vaně v solné lázni! 
 
Do vany dáme 3-4 kg té nejobyčejnější soli a na 20 minut se do teplé solné lázně namočíme. Sůl odebírá toxiny z těla, kůže se přemění na čistící filtr našeho těla a velmi to uleví přetíženým játrům. Tato koupel se má dělat bezprostředně ko klystýrech nebo u žen po výplachu. Koupele se podle výzkumů doporučují dělat pouze 20 minut. 20 minut se vytahuje toxicita a jiné škodlivé látky z těla a po 20 minutách se pomalu začínají škodliviny z vody opět vstřebávat zpátky do kůže. Platí to pro solnou lázeň i pro koupel v MMS.
 
Na rakovinu prsu jsou velmi účinné u žen výplachy předem, ale doporučují se dělat později v noci, před spaním, kdy jsou výplachy nejúčinnější. Vhodné je využít čas k výplachům na ženské problémy v období kolem úplňku, kdy larvy parazitů nejvíce migrují.
 
Pokud tělo kumuluje toxiny, které se namají kam ukládat, vzniká z toho často rakovina. Může k tomu dojít i při rychlém hubnutí. Rakovina i paraziti mají rádi sladké, takže přísunem cukru rakovinu a parazity krmíme.
 
Chemoterapie i ozařování ničí i zdravé buňky v těle i ty buňky, které se starají o obranyschopnost organismu, o imunitu. Proto se mnohdy po chemu či ozařování rakovina ještě víc rozbují, metastáze či nádor se rozroste.
 
MMS - ClO2 neničí zdravé buňky v těle, jen zabíjí ty cizí, škodlivé, nemocné. Tím ClO2 podporuje obnovu a zdravé fungování autoimunitního systému a návrat k přirozenému stavu organismu, který je schopen se s většinou nemocí vypořádat sám. Po ClO2 nevzniká žádný škodlivý a toxický odpad, protože v těle funguje zhruba hodinu a pak se rozloží na čistý kyslík O2 a nepatrnou špetičku kuchyňské soli NaCl. Jediné, co tělo musí zvládnout, je vyloučení zabitých patogenů. Příliš prudké hubení patogenů v těle může s člověkem hodně zacloumat a zhoršit mu zdravotní stav, protože tělo je nedokáže efektivně a rychle odstranit. Proto se doporučuje pomalé, pozvolné dávkování, ale systematické, pravidelné a pomáhat i koupelemi, klystýry.
 
Přednáška na videu Andrease Kalckera o účincích ClO2 je ze září 2012.
 
Vynikající přednáška. Trochu odbornější, ale spousta cenných informací:
 
 
Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/