Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vážení klienti, přátelé a všichni ostatní - JSEM ZPÁTKY!

 

Tímto dávám na vědomí, že se mi po mé práci s vámi stýská, a proto jsem se rozhodla pro návrat k poradenství.

Ale také opakuji, že každý máme svou vlastní a jedinečnou cestu. Tuto cestu, osud chcete-li, si tvoříme sami, svými rozhodnutími a činy. Buďte vždy sami sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a jím se řiďte. Ovšem někdy si nevíme rady a trochu té pomoci potřebujeme, a tak se můžeme spolu sejít a popovídat na vámi zvolené téma a podívat se na vaše možné dispozice a možnosti skrze I-Ťing i Tarot. Tímto jistě chápete, že nepůjde o věštbu, nýbrž o pohled skrze symboly, které tyto prastaré systémy učí.

 

Co vás u mě čeká?

Fajn. Ten, kdo ke mně chodí, ví, že stejně vám dám do ruky mariášové karty Emotikona grin a víte proč? Protože je mám moc ráda. Jde vlastně jen o takovou mou „kulisu“. Dívám se do nich a nahlédnu vaši současnost tak, jak je právě teď a tady. Vaše touhy, ale i vaše strachy. Karty to prostě ukážou a vy mi můžete říkat, co chcete Emotikona wink

Budoucnost z nich ovšem nečtu. Toto jsem nechala už dávno za sebou.
Jak už jsem říkala, nevěštím z karet a nepreferuji řeči typu: „Uhádla…neuhádla…naplnilo se…nenaplnilo se…“ Protože považte, zde nejde o nic jiného než o nahlédnutí situace takové, jaká je. Kam jsme se sami dostali svojí vlastní přičinlivostí ať už vědomou či nevědomou.

Neočekávejte, že karty to za vás vyřeší. Je to jeden z velkých omylů! Stává se, že přijde klient na výklad, karty mluví pěkně a za pár týdnů se ozve s tím, že se nic „nevyplnilo“. Jistě! A jakpak by mohlo, když ten dotyčný, dotyčná pro to, ale lautr nic neudělali? Seděli a čekali se založenýma rukama na to, až to před ně Vesmír pěkně položí! Kdepak, velký omyl.

Nyní na řadu přichází I-Ťing, který ráda nazývám mistrem. Ani zde neočekávejte, že dostanete rozhodnutí nebo rozhřešení, protože to musíte udělat jen vy sami. Tady je poukázáno (a je to vlastně dar) na to, kde byste si mohli lépe pomoci, která ta cesta je vhodnější a třeba méně nebezpečná. 

Vesmír s námi hovoří neustále a je jedno jaký zdroj použije, moudré je mu naslouchat.

 

Děkuji Vám

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Krize ve vztahu.

(Sumaya, 16. 6. 2013 10:03)

Dobrý den Jitko,
na Vaší otázku je možná tato odpověď.
Jedná se o období, které je provázeno jistou netečností ve vztahu, a právě ta se projevuje ochablostí citů a lásky. Je to chvíle, kdy by jste neměla dělat žádná rozhodnutí, žádné dlouhodobé závazky. Jak se tak říká, můžete si připadat jako cizinec ve vlastním domě. Dokonce může hrozit i rozchod. Omezte vášně. Ustupte tak trochu stranou a nebojujte. To je ústup moudrého člověka. Neprosazujte teď své názory, reagujte na potřeby svého partnera a raději naslouchejte, učte se a pozorujte.
Pěkný den, Sumaya

Teplé krajiny

(Bea, 7. 4. 2013 22:46)

Dobrý den, moc toužím se odstěhovat do zahraničí,nejlépe někam do teplých krajin. Nejradši bych tu vše nechala a začala od znova. Ale něco mě tu drží,moje rodiče. Mám jit za svým snem nebo mám brat ohledy na rodiče?

Re: Teplé krajiny

(Sumaya, 8. 4. 2013 8:41)

Zdravím Vás Beo,
je velmi důležité vědět, jaký je Váš opravdový záměr. Odráží Vaše touhy skutečný záměr? Jde o realistický pohled na to, co se nyní ve Vašem životě odehrává?
Nejde snad pouze o útěk před něčím, někým, kam byste se mohla uchýlit?
Někdy máme pocit, že cesta nám pomůže vyřešit mnohé, co tu prožíváme, ale opak je pravdou. Problémy se jen zvětší.
Pokud v tomhle máte jasno a tedy nelze mluvit o útěku, ale o opravdovém vnitřním volání Vaší duše, neříká I-Ťing nic proti tomuto záměru.
Máte zde možnost cesty, zároveň se jedná o cestu vnitřní, o poznání, kterého se Vám může skrze tento záměr dostat. Ale také je dobré znát, že na této cestě můžete zakusit mnohé nepoznané, jelikož jste v období zrání, tedy něčemu se také naučit.
Najděte v sobě odvahu, přistupujte ke svému záměru s jistou dávkou disciplíny. Svých cílů můžete dosáhnout, pokud k nim budete přistupovat opravdově. Nechte se poučit a dočkáte se odměny a štěstí. Záleží i na tom, jak vykročíte. Nechť je Vaše chování pokorné, důstojné a vězte, že je vhodné v sobě najít i vyrovnaný klid, který Vám pomůže vytvořit správné podmínky pro postup.
Mějte krásný den!
Sumaya

Změna

(Eva, 22. 2. 2013 10:59)

Dobrý den.Je správné,když chci ke konci roku změnit bydliště a od nového roku i zaměstnání?Kterým směrem se mé zaměstnání má ubírat?
Děkuji

Re: Změna

(Sumaya, 22. 2. 2013 11:45)

Evi,
máte před sebou čas, který přeje novým podnikům, a pokud si přejete přestěhovat se, pak zde nevidím zásadní problém.
Síly jsou Vám nakloněny. Utvářejte a soustřeďte se na realizaci Vašeho záměru. Mějte jasný cíl, vnímejte dobře míněné rady. Jak I-Ťing říká: "Je příznivé překonat velký proud."

I co se týká změny zaměstnání, je zde štěstí.
Chce to ovšem vůdčí rysy, jako je řád, disciplína a pevné přesvědčení. Mít správné cíle. Vědět co chci a jít si za tím. Pokud ve vás bude nerozhodnost, neschopnost přímé komunikace, nikam se nedostanete. Oproti tomu, Vás odhodlání a velkorysost povedou. Ve svém zaměstnání si pravděpodobně polepšíte. Budete stoupat, stupínek po stupínku, až dosáhnete na to "nejvyšší".

S láskou Sumaya

Re: Re: Změna

(Eva, 22. 2. 2013 15:46)

Děkuji moc.Nějakou představu o práci mám.Chtěla bych jakýmkoliv způsobem pomáhat lidem. Jenom nevím kam se s tímto záměrem vrtnout.Budu o tom přemýšlet a naslouchat dušičku.Děkuji.S láskou Eva

Prosím o výklad

(Nela, 10. 10. 2012 19:31)

Mila Sumayo, někdy zjara jsem vás oslovila ohledně mých zdravotních problémů a nejistotě s novým zaměstnáním.Co se týče zaměstanání jsem se snažila a snažím držet vašich rad. Práce mě moc baví, mám pocit,že opravdu žiju a nesnažím se připouštět,že smlouvu,kterou jsem zde podepsala v červnu byla jen na 2roky. Ráda bych zde zůstala dál.....těžko vám budu popisovat jak mi je tu fajn. Proto bych ráda pro to udělala maximum....takže otázka zní....jak to zde vypadá a zda to má budoucnost,abych se kdyžtak na tuto práci moc neupínala.
Zjara jsme řešili i moje gyn problémy.....pomale odkrývám příčiny problému, zažité vzorce co mi život ovlivňují. Proto jsem i navštívila homeopatku a od července užívám homeopatika. Ale zatím si procházím spíše homeopatickým zhoršením nejen v oblasti gynekologie,ale i zažívání. Jdu správným směrem? Homeopatka mi nabízí i terapie,které by prý pomohly odstranit příčinu a byly by vhodným doplnkem homeopatik. Co vy na to? Bude stačit homeopatika a nebo je třeba zapojit i terapie....nebo tato léčba mi nepomůže. Děkuji za to že jste a pomáháte lidem.

Re: Prosím o výklad

(Sumaya, 11. 10. 2012 9:08)

Milá Nelo,
mám pocit, že jste až příliš upnutá na to, co je.
Proč nenecháte tyto záležitosti plynout a neděláte to, co je třeba, bez vměšování se?
Získala jste své postavení, kde se ale necítíte bezpečně.
To vás vystavuje nepříjemnému pocitu. Můžete se cítit jako cizinec v cizí zemi.
Negativní myšlenky, nejistota a pocit odcizení od ostatních, přivádí sebou pouze další trápení.
Tím, že člověk příliš přemýšlí, je jaksi "zaseknutý" ve své mysli, si přináší zbytečné hoře.
Je třeba se "zastavit" a nechat vše být a pouze pozorovat.
Nepřemýšlet co bude zítra.
Je jen Teď a právě v tomto přítomném okamžiku si tvoříte svou budoucnost.
Vy ji bohužel tvoříte se strachem, což se opravdu poté může projevit v realitě výsledkem, který ani nechcete.
Co chcete aby bylo?
Z vašeho vnitřního klidu vystoupí na povrch poznání, kdy jednat a kdy ne.
Tak se vyvarujete všeho, co by vám přineslo pouze chybné kroky s nežádoucími následky.
Zastavte svou mysl. A přestaňte s tím.
Věřte si!

K druhému dotazu mám jen tolik...
Pokud se k terapii rozhodnete, zjistíte, že tato cesta tvoří kruh.
Skončíte tam, kde začnete a nepřinese vám to kýžené výsledky.
Zde se máte vrátit na začátek, tam, kde celá tato situace vznikla - zde lze něco změnit.
GNM mluví o tom, že když se naše stavy "horší" dochází tak k léčbě. A tudíž bychom měli ponechat čas k léčení a k regeneraci.
Opět i zde platí, že ticho a klid a pouhá přítomnost jsou pro nás nejlepším vedením.

Přeji hodně síly!
Sumaya

Re: Re: Prosím o výklad

(Nela, 11. 10. 2012 12:29)

Ano, máte pravdu....mám pocit,že musím mít svůj život pod kontrolou,ale jak se toho pocitu zbavit?
k odpovědi č.2 - moc nerozumím....terapie je kruh a dostanu se zase na začátek- skončím tam kde jsem začala.....a nepřinese výsledek....já chci opravdu odhalit příčinu-jak se na ten začátek dostanu,aby jsem se nedostala do kruhu....

Re: Re: Re: Prosím o výklad

(Sumaya, 12. 10. 2012 8:18)

Nelo,
pokuste se zastavit tok svých myšlenek.
Pokuste se alespoň na chvíli nepřemýšlet a nehledat "důvody", rozumově stejně v tomto směru na nic nepřijdete.
To je ten "kruh".
Když dokážeme ztišit svou mysl, vše se samo vyjeví.
Poslouchejte Eckharta Tolle - o všem hovoří.
S láskou Sumaya

láska

(Sumaya, 17. 9. 2012 7:41)

Milá Štěpánko,
a potkala jste se už vy s Láskou? Vždyť ta je tu stále a nikdy nás neopouští :-)
Dobře, pojďme k výkladu.
Je zde Trpělivost, které je vám zapotřebí.
Číňané k tomu říkají: "Mraky jsou na nebi a vy je nemůžete proměnit v déšť, proto musíte vyčkat".
Zůstaňte v klidu, nic nedělejte, ani se nikam /za nikým/ nehoňte.
Cokoliv byste nyní chtěla uskutečnit /uspěchat/, by vedlo k jistému neúspěchu. Mohly by nastat komplikace, mohla byste se dostat "do řečí". Tiše seďte a nechte osud přes sebe přejít.
Nechte pochybnosti, které v sobě nosíte z minulosti, padnout.
Mějte radostné myšlenky, mějte vnitřní jistotu!
Výsledek je velice nadějný, postavíte si na stranu vítězů.
Naplníte své přání, ale neusněte na vavřínech, protože toto bude zároveň jen další začátek vaší nové životní etapy...
Krásný den!

Re: láska

(Štěpánka, 17. 9. 2012 11:10)

Moc vám děkuji.Vím,že Láska je všude okolo a i já se jí snažím být stále. Díky a přeju Vám jen radost a hodně Lásky.Štěpánka.

láska

(Śtěpánka, 15. 9. 2012 17:32)

Dobrý den,potká mě letos láska a co pro to mohu udělat?Děkuji Štěpánka.

Moc Vám děkuji za nabídku a kdybych byla z Prahy využila bych jí.

(střelená střelkyně, 11. 9. 2012 20:42)

Díky,že jste si ukrojila kousek svého času a vůbec mi odpověděla,vážím si toho.Mám k Vám poslední dotaz Mám s ním zůstat nebo být sama....Díky

Re: Moc Vám děkuji za nabídku a kdybych byla z Prahy využila bych jí.

(Sumaya, 12. 9. 2012 8:38)

Ve vztahu procházíte velkou změnou. Není možné, aby vztah pokračoval za těchto podmínek, a tak mnohé musí zemřít, aby to nové mohlo povstat.
Ovšem od vás to bude vyžadovat velké sebezapření. Je to velice obtížné období, kdy vše své osobní, budete muset odložit stranou. Rozhodně toho ale nebudete litovat.
Nyní máte sílu k tomu, aby jste ukončila veškeré neshody, kterými procházíte. Dala najevo vše, co se vám nelíbí, s čím již nesouhlasíte, co je příliš.
Chce to většího prohlášení. Nebojte se otevřeně vyjádřit vše, co vás trápí a čím již nehodláte procházet.
Egoistické záměry zde brání spojení.
Zjistěte jak jste na tom i vy sama.
Přílišné rozkazování, nějaká vnitřní zloba, křivda, to jsou všechno aspekty, které brání kvalitnímu vztahu.
Někdy se může stát, že se s partnerem rozejdeme, abychom se poté opět sešli.
U vás je prognóza Trvání, a to znamená, že jsou zde dobré vyhlídky.
Práce na vztahu, ať je jakkoliv tvrdá, přináší možnost sklizně bohaté úrody.
Prozatím bych to na rozchod neviděla. Ale s jistotou mohu říct, že pokud opravdu zapracujete, můžete svému partnerovi v mnohém pomoci /v tom případě nejen jemu, ale také sobě/.
Ať vám slunce svítí na cestu!

STŘELKYNĚ A LEV

(Sumaya, 11. 9. 2012 7:48)

Ráda bych vám touto cestou pomohla, ale bylo by zapotřebí nahlédnout do celého karetního obrazu.
V tomto případě preferuji osobní setkání.
Pokud se rozhodnete, ozvěte se.
Pěkný den, Sumaya

STŘELKYNĚ A LEV

(Sumaya, 5. 9. 2012 17:18)

Milá Střelkyně,
procházíte oba ORV čísla 8. Jsou zde patrné karmické vlivy, z nichž můžete mít tento pocit, o kterém píšete.
Mohu říct, že se nacházíte ve zcela svrchované pozici.
Nechejte svého partnera více konat, a nezasahujte do jeho práce.
Prognóza tu ukazuje na Omezení, tzn., že se budete ve svém vztahu muset více ukáznit.
Berte svého muže takového, jaký je, poté se váš vztah může rozvíjet.
Omezujte spíše sebe než jeho, protože jinak hrozí hádky a nespokojenost.
Pochopte, když nevěříte jemu, nevěříte sama sobě. Možná zkušenosti z dřívějších vztahů, z dětství a podobně.
Nahlédněte do svého nitra a hledejte, tam tkví téma vaší lekce!
Mějte pěkný den!

Re: STŘELKYNĚ A LEV

(STŘELKYNĚ, 10. 9. 2012 14:48)

máte asi pravdu,jeto ve mně,ale stejně se nemohu zbavit pocitu,že mi něco zatajuje a nic z toho co mi slibil se nesplnilo,pořád lítá někde po úřadech a nic se neděje.Ze začátku to byly exekuce,pak nějaké peníze prohrál v tip sportu,pak nedostával v práci výplatu,jak mi tvrdil no a ted už půl roku nedostal nemocenskou a už to všechno trvá 2 roky,soudí se i s bývalou přtelkyní,která prý ho oškubala.Je to trochu moc na jednoho člověka,tolik smůly,všichni si myslí,že mě tahá za nos.Fakt mu nechci ublížit,ale už to nedávám.Moc Vám děkuji jestli mi poradíte.

Kambo

(Sumaya, 6. 9. 2012 9:32)

Dobrý den,
jistě pořádá je Vesna,
zde - http://www.sumaya.cz/clanky/seminare---akce/ceremonie---kambo---zari.html
zde máte termíny a napsat jí můžete na vessna@centrum.cz

Mějte pěkný den

kambo - seminář

(Míra, 5. 9. 2012 19:25)

dobrý den,
plánujete ještě pořádání kambo -semináře, popř. kdy? děkuji za info.