Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vážení klienti, přátelé a všichni ostatní - JSEM ZPÁTKY!

 

Tímto dávám na vědomí, že se mi po mé práci s vámi stýská, a proto jsem se rozhodla pro návrat k poradenství.

Ale také opakuji, že každý máme svou vlastní a jedinečnou cestu. Tuto cestu, osud chcete-li, si tvoříme sami, svými rozhodnutími a činy. Buďte vždy sami sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a jím se řiďte. Ovšem někdy si nevíme rady a trochu té pomoci potřebujeme, a tak se můžeme spolu sejít a popovídat na vámi zvolené téma a podívat se na vaše možné dispozice a možnosti skrze I-Ťing i Tarot. Tímto jistě chápete, že nepůjde o věštbu, nýbrž o pohled skrze symboly, které tyto prastaré systémy učí.

 

Co vás u mě čeká?

Fajn. Ten, kdo ke mně chodí, ví, že stejně vám dám do ruky mariášové karty Emotikona grin a víte proč? Protože je mám moc ráda. Jde vlastně jen o takovou mou „kulisu“. Dívám se do nich a nahlédnu vaši současnost tak, jak je právě teď a tady. Vaše touhy, ale i vaše strachy. Karty to prostě ukážou a vy mi můžete říkat, co chcete Emotikona wink

Budoucnost z nich ovšem nečtu. Toto jsem nechala už dávno za sebou.
Jak už jsem říkala, nevěštím z karet a nepreferuji řeči typu: „Uhádla…neuhádla…naplnilo se…nenaplnilo se…“ Protože považte, zde nejde o nic jiného než o nahlédnutí situace takové, jaká je. Kam jsme se sami dostali svojí vlastní přičinlivostí ať už vědomou či nevědomou.

Neočekávejte, že karty to za vás vyřeší. Je to jeden z velkých omylů! Stává se, že přijde klient na výklad, karty mluví pěkně a za pár týdnů se ozve s tím, že se nic „nevyplnilo“. Jistě! A jakpak by mohlo, když ten dotyčný, dotyčná pro to, ale lautr nic neudělali? Seděli a čekali se založenýma rukama na to, až to před ně Vesmír pěkně položí! Kdepak, velký omyl.

Nyní na řadu přichází I-Ťing, který ráda nazývám mistrem. Ani zde neočekávejte, že dostanete rozhodnutí nebo rozhřešení, protože to musíte udělat jen vy sami. Tady je poukázáno (a je to vlastně dar) na to, kde byste si mohli lépe pomoci, která ta cesta je vhodnější a třeba méně nebezpečná. 

Vesmír s námi hovoří neustále a je jedno jaký zdroj použije, moudré je mu naslouchat.

 

Děkuji Vám

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jak se bude vyvíjet náš vztah

(STŘELKYNĚ A LEV, 5. 9. 2012 14:11)

vzhledem k zoufalé finanční situaci meho přítele mě napadají pořád myšlenky,jestli mi říká pravdu,nerada bych ho obvinovala,že mi lže,ale je mi to všechno už divné.Mám mu věřit...jsem nar.10.12.1964 a on 23.7.1955.Moc Vám děkuji...

Partner

(Sumaya, 26. 8. 2012 9:45)

Štěpánko,
určitě jste výše četla, v jaké podobě by měly být otázky pokládané.
V tomto případě vám nemohu odpovědět.
Nevím, kdy potkáte toho opravdu pravého.
Nicméně, i "pravý" partner nám může přinést to, co by jsme od něj nečekaly.
Tím jsou zkušenosti pro náš růst a uvědomování. Někdy i bolestné, pokud máme ve svém životě ještě něco, co je třeba k léčení.
Otevřete své srdce a náruč, ať k vám může vstoupit naplnění vašich přání.
Přeji mnoho štěstí!
Sumaya

Partner

(Štěpánka, 25. 8. 2012 21:15)

Dobrý den,chtěla bych vědět kdy potkám toho pravého životního partnera?Datum nar:6.8.1970.Děkuji za odpověd.

Naše miminko...

(Dana, 22. 6. 2012 9:44)

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kdy otěhotním. Snažíme se půl roku, ale mě se moc nedaří se odrthnout od myšlenek na miminko. Vždycky se tomu poddám čase...... Manžel je váha narozený 9.10.1984 a já ryba 24.2.1983. Jsme spolu 9 let. Děkuji za vaši odpověď :-) Dana

Re: Naše miminko...

(Sumaya, 24. 6. 2012 10:44)

Milá Dano,
těžko mohu odpovědět takto na přímo, kdy otěhotníte. To opravdu nevím. Můžeme se podívat na vaše šance a na to, čím si možná bráníte.
Sama jistě víte, že když "něco" chceme a moc po tom toužíme, jakoby se nám naše přání spíš vzdalovala.
Všechno chce svůj čas a velkou trpělivost.
Osvoboďte se, osvoboďte své myšlení od útlaku a přílišného chtění.
Každý počátek nového doprovází zmatek, chaos..., nedejte se..., a věřte ve své naplnění.
Je zde Vítězství!

výklad

(Janka, 13. 6. 2012 15:59)

Hezký den, Sumayo. Moc bych vás chtěla poprosit o výklad, jak se bude ubírat náš vztah s přítelem. Já 19.6. 1984, on 10.1.1983. Máme roční dítko (11.5.2011). Díky moc.

Re: výklad

(Sumaya, 13. 6. 2012 18:22)

Janko,
ve Vašem vztahu by neměl být žádný zásadní problém.
Naopak, máte si vzájemně mnoho co dát, obohatit tak své životy.
Můžete nyní procházet jistým ochlazením, ale to je pouze dočasné.
Ovšem co je důležité - otevřete se vzájemné výměně, sdílejte i s druhými. Neuzavírejte se před ostatními.
Také pozor na přehnanou sebejistotu, vlastnění nepřináší užitek.
Oba dva máte ve svém datumu narození tři jedničky, to hovoří o egoismu a o tom, že leckdy člověk pozbývá pokory.
Je správné plnit své povinnosti a jednat zodpovědně.
Naučit se, jak dávat, tak i také přijímat.
Máte naději, že se Vám i nadále bude dařit, něco napravíte, něčemu novému se naučíte ... a nakonec je tu velká šance, že by Váš vztah mohl velmi rychle opět rozkvést!

Strach

(Radka, 29. 5. 2012 20:23)

Mila Sumayo, ráda vás poprosila o výklad. Již několik let trpím až panickým strachem o sebe, o rodinu .....bojím se každého velkého rozhodnutí a situací,které nejdou nějak podle plánu. Bohužel strach se podepsal i na mém zdravotním stavu. Terapeutkou mi bylo doporučeno najít spouštěč strachu,ale to je jak hledat jehlu v kupce sena....Proběhla jsem si svůj život a našla několik zlomových situací, které by mohly tento můj STRACH ovlivnit. Ale nejsem si zcela jista,zda jsem se neupnula na špatnou věc. Mohla by jste mi poradit ve kterém období života došlo k tak velkému zvratu? Děkuji

Re: Strach

(Sunaya, 30. 5. 2012 9:04)

Milá Radko,
je mi líto, toto je na osobní výklad, popovídání. I-Ťing nemůže jednoznačně takovou otázku zodpovědět. Píšete "terapeutkou mi bylo doporučeno...", takže jste již na sobě začala pracovat. Tudy vede cesta. Mohla bych doporučit i EFT, výborná metoda na odblokování. Pokud jste z Prahy, ozvěte se.

Re: Re: Strach

(Radka, 30. 5. 2012 9:33)

Právě na EFT jsem byla.....kde jsme zjistili, že za mými zdravotními problémy stoji STRACH. Ale je to strašně obecný pojem a vyťukávat ho je problém...potřebuji si ho blíže specifikovat. Vracela jsem v myšlenkách a narazila na problém porod...ted tu stojím před oktázku zda ho způsobil komplikovaný porod (Kleště) nebo stav po porodu ,kdy jsem si uvědomila, že nemám již odpovědnost jen za sebe ,ale za to malé. Abych se vždy správně rozhodla, abych mu svým chování neublížila, abych neonemocněla a vždy byla pro něj....Dalo by se ve výkladu zeptat tedy na toto? Byla bych mo ráda. metodu EFT mě terapeutka naučila, jen správně formulovat afirmaci...děkuji

Re: Re: Re: Strach

(Sumaya, 30. 5. 2012 10:20)

Je opravdu těžké řešit váš "problém" přes miniporadnu. Tedy se alespoň pokusím.
Je zde nutnost si osvojit trvalý pocit jistoty, důvěry a také tolerance. Používejte zdravý selský rozum. Rozumné omezení je zde proto, abyste nic nepřeháněla, ale také nepodceňovala.
Pravděpodobně projdete bouřlivým obdobím, kdy vše, co k vám nepatří bude zničeno. Veškeré to harampádí v nás, staré vzorce a strachy, které nám brání v prožívání plného života v pravdě a lásce. Jedině tímto způsobem, kdy se v nás vše otřese, se osvobodíme. Jste ve svrchované pozici. Dovolte druhým, aby vám pomohli. Radko, opravdu vám nemůžu víc pomoci.
Nemějte obavy, odevzdejte vše Vyšším silám.
Hodně štěstí!

výklad

(XJana, 7. 4. 2012 8:19)

Dobrý den,strašně ráda bych Vás poprosila o výklad na můj vztah s přítelem. Já 17.8.1973,on 20.7.1968.chtěla bych znám jakým směrem se vztah bude vyvíjet. Moc děkuji za všechny,kterým touto poradnou pomáháte.

Re: výklad

(Sumaya, 7. 4. 2012 9:44)

Milá Jano,
nyní by mezi vámi mělo být vše v pořádku.
Štěstí vám zaručuje klidný a rozumný přístup k partnerovi.
Toto vše může trvat, ale nesmíte zapomenout každý sám na sebe, a i nadále v sobě živit svůj vnitřní oheň, který je tím, co vás spojuje.
Každopádně se vyhněte jakémukoli nepřijatelnému chování, naopak v mírnosti je naděje.
Nechtějte příliš mnoho, jste Lev a váš oheň může i ničit.
Ovšem prognóza ukazuje uváznutí, pravděpodobně může dojít k zablokování v komunikaci.
Krize, kterou budete muset společně projít, vám může ukázat nové formy partnerství.
Buďte připravena na všechno.
Přeji mnoho štěstí, určitě to zvládnete.

Re: Re: výklad

(XJana, 7. 4. 2012 10:24)

Moc děkuji za tak brzkou odpověd.Pokud jsem to pochopila,uváznutí a zablokování komunikace,je hrozící rozchod či pauza?prosím,dá se specifikovat věta nové formy partnerství? Moc Vám děkuji.jste hodná.

Re: Re: Re: výklad

(Sumaya, 7. 4. 2012 11:18)

Janinko, na jednu stranu může hrozit i rozchod..., ale na druhou můžete přes toto nastávající těžké období vyjít uvědomělejší, svobodní, s láskou bez podmínek, toto je nová forma partnerství.

Re: Re: Re: Re: výklad

(XJana, 7. 4. 2012 12:11)

Jste opravdu hodná,že nám zoufalým pomáháte.Pokud tomu dobře rozumím,radíte krizi překonat.Pak by náš vztah měl být pevnější.Nevím,zda Vás mohu ještě poprosit o nahlédnutí do kartiček.Pokud krizi překonáme,vidíte tam společný život?Víte,ten člověk mě skutečně stojí za to,abych o něj bojovala.Moc Vám děkuji a omlouvám se za neustálé kladení dotazů.

Re: Re: Re: Re: Re: výklad

(Sumaya, 7. 4. 2012 13:37)

Janinko, neradím vám nic. Je to všechno teprve před vámi. Sama poznáte, zdali vám to stojí za to. Fáze, kterou máte před sebou je pro vás "učením". Dříve jsem neměla moc v lásce větu: "Partnerství tu není od toho, aby fungovalo, ale pro to, abychom skrze něj rostli!" Teprve po čase jsem pochopila její pravý význam. To, co po mně žádáte dál, je už na osobní výklad. Každopádně veškerá rozhodnutí jsou vždy jen na vás!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: výklad

(XJana, 7. 4. 2012 22:02)

moc Vám děkuji za výklad.Hodně štěstí i Vám.

prosím o radu

(Pavlína, 3. 4. 2012 13:26)

Dobrý den,
momentálně se nacházím v situaci kdy nemám práci a v manželství žijeme VEDLE SEBE. Manžel podniká a já když mu chci pomáhat - nemá zájem a tak je to se vším. Je rád, že má rodinu, ale mě něco chybí. Prošla jsem spoustou seminářů a kurzů a nyní uvažuji o tom, že bych začala pracovat s lidmi, meditace, masáže, ušní svíce...No pořád toužím po ZNAMENÍ, jestli je to pro mě vhodné a jestli jsem už tak daleko abych mohla s někým pracovat.
Budu moc vděčná za odpověď.
Přeji krásný sluníčkový den Pavlína.

Re: prosím o radu

(Sumaya, 3. 4. 2012 13:54)

Milá Pavlínko,
pravdou vždy zůstává, že vy sama se musíte pustit do boje s protivníkem. A tím není nikdo jiný, než vy. Nevěříte si! Možná díky své situaci ve vztahu s manželem. Cítíte se opomíjená a poté vaše sebedůvěra klesá. V současnosti se zde hovoří o hlubším učení a porozumění, nabízení, podílení se a o přijímání rad. Vše je zcela v pořádku. Můžete naplnit své potřeby i touhy. V tomto čase ale nespěchejte, nasbírejte síly, meditujte, než přijde váš čas. Dozajista ten okamžik rozpoznáte!