Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vážení klienti, přátelé a všichni ostatní - JSEM ZPÁTKY!

 

Tímto dávám na vědomí, že se mi po mé práci s vámi stýská, a proto jsem se rozhodla pro návrat k poradenství.

Ale také opakuji, že každý máme svou vlastní a jedinečnou cestu. Tuto cestu, osud chcete-li, si tvoříme sami, svými rozhodnutími a činy. Buďte vždy sami sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a jím se řiďte. Ovšem někdy si nevíme rady a trochu té pomoci potřebujeme, a tak se můžeme spolu sejít a popovídat na vámi zvolené téma a podívat se na vaše možné dispozice a možnosti skrze I-Ťing i Tarot. Tímto jistě chápete, že nepůjde o věštbu, nýbrž o pohled skrze symboly, které tyto prastaré systémy učí.

 

Co vás u mě čeká?

Fajn. Ten, kdo ke mně chodí, ví, že stejně vám dám do ruky mariášové karty Emotikona grin a víte proč? Protože je mám moc ráda. Jde vlastně jen o takovou mou „kulisu“. Dívám se do nich a nahlédnu vaši současnost tak, jak je právě teď a tady. Vaše touhy, ale i vaše strachy. Karty to prostě ukážou a vy mi můžete říkat, co chcete Emotikona wink

Budoucnost z nich ovšem nečtu. Toto jsem nechala už dávno za sebou.
Jak už jsem říkala, nevěštím z karet a nepreferuji řeči typu: „Uhádla…neuhádla…naplnilo se…nenaplnilo se…“ Protože považte, zde nejde o nic jiného než o nahlédnutí situace takové, jaká je. Kam jsme se sami dostali svojí vlastní přičinlivostí ať už vědomou či nevědomou.

Neočekávejte, že karty to za vás vyřeší. Je to jeden z velkých omylů! Stává se, že přijde klient na výklad, karty mluví pěkně a za pár týdnů se ozve s tím, že se nic „nevyplnilo“. Jistě! A jakpak by mohlo, když ten dotyčný, dotyčná pro to, ale lautr nic neudělali? Seděli a čekali se založenýma rukama na to, až to před ně Vesmír pěkně položí! Kdepak, velký omyl.

Nyní na řadu přichází I-Ťing, který ráda nazývám mistrem. Ani zde neočekávejte, že dostanete rozhodnutí nebo rozhřešení, protože to musíte udělat jen vy sami. Tady je poukázáno (a je to vlastně dar) na to, kde byste si mohli lépe pomoci, která ta cesta je vhodnější a třeba méně nebezpečná. 

Vesmír s námi hovoří neustále a je jedno jaký zdroj použije, moudré je mu naslouchat.

 

Děkuji Vám

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Poděkování

(Sumaya, 1. 4. 2012 10:16)

Nelo, nejde zde o peníze...
I-Ťing mluví o tom, že může u vás nastat nepřijatelné chování, kterého byste se měla vyvarovat. Pokud to dokážete, máte šanci společně vytvořit fungující a prospěšné pracovní ovzduší.
Přeji hodně štěstí!

Re: Re: Re: Re: Poděkování

(Nela, 1. 4. 2012 12:36)

Děkuji, na práci mi moc záleží, budu se snažit na všem hledat jen to dobré. krásný den

prosím o výklad

(Veronika, 25. 3. 2012 14:36)

Velmi zdravím, nevim jestli si mě pamatujete, ale byla jsem za Vámi asi třikrát pro radu (velmi mě trápil odchod partnera-který se stejně nevrátil). Tímto chci mooc mooc poděkovat, velmi jste mi pomohla. Vážím si Vás. Nyní mám nový vztah a chtěla bych se zeptat, zda má budoucnost a zda je možné, že otěhotněním. Já 20.12.1984 a on 1.6.1986. Mějte se nádherně a ať Vám všechno vychází. Jste úžasná a nesmírně silná žena. Zdravím a ještě jednou děkuji Veronika

Re: prosím o výklad

(Sumaya, 26. 3. 2012 9:06)

Dobrý den, Verunko...
Jistě, že si na vás pamatuji :-)
Ptáte se na váš nový vztah; zde se ukazují "husté mraky, ze kterých neprší", jedná se momentálně o neuspokojivou situaci. Je tu blokace. Ale budoucnost vašeho vztahu máte ve vlastních rukou. Pokud si přejete tento vztah dále rozvíjet, budete muset být velmi šikovná. Žádná ultimáta, žádné hádky. Po nějaký čas udržet přátelskou atmosféru. Pochopit a poznat samu sebe. Co žádáte, po čem toužíte, a naopak co ve vlastním životě už nechcete, ale přesto si neustále vytváříte. Práce je totiž na vás, ne na vašem partnerovi.
Ostatní by asi chtělo osobní setkání.
Mějte se krásně, hodně štěstí!
Sumaya

prosím o výklad

(Nela, 6. 3. 2012 10:55)

Dobrý den, ráda bych poprosila o výklad, Již několik let mě trápí gynekologické problémy. Podstoupila jsem i na podzim operaci-konizace s nadějí, že vše se vyřeší.Nic závažného zákrokem nebylo zjištěno -pouze chronická zánět. S tím,že zasažena tkáň byla odstraněna. Bohužel zdravotní problémy mám dál. Chtěla bych vědět proč se to děje nebo co mi má tento problém přinést? Jak se to bude vyvíjet dál? Podaří se mi ho překonat a co si tím vlastně mám uvědomit? Děkuji

Re: prosím o výklad

(Sumaya, 6. 3. 2012 14:26)

Milá Nelo,
vypadá to, že si asi sama sebe moc vážit nebudete. Upřednostňujete partnera před sama sebou? Nezáleží, jestli jste zrovna ve vztahu či nikoli, jde o to, že to bude váš „příběh“. Život vám to poskytuje právě na této /gynekologické/ úrovni. Může jít o nespokojenost ve vztahu, kdy vždy dáváte přednost muži, aniž byste si zachovala úctu sama k sobě. Vy pravděpodobně budete ta, co miluje, neodmítá a snaží se vyhovět. Tím ale potlačujete vlastní ženství, což se projevuje gynekologickými obtížemi.
Hrom burácí a je nutné si toto už uvědomit. Kolik člověk potřebuje naložit, aby pochopil? Je nutné ustoupit tak trochu stranou a z této pozice pozorovatele pochopit, či nahlédnout samu sebe a své chování. Jde o vnitřní práci na sobě. Učiňte rozhodnutí zbavit se všeho, co vám v životě neslouží, co je již překonané, neužitečné. Vnitřní i vnější forma musí být v harmonii. Jde o jakési vnitřní probuzení, kdy poznáte, kdo doopravdy jste.
Jde o pomalý proces, začátky provázejí nemalé obtíže. Ale vy krok po kroku poznáváte, chápete a na konci této cesty se povezete na koni vítězství!

Co s tím?

(Majdule, 5. 3. 2012 13:54)

Už dlouho se cítím unavená a trochu nemocná, z hlediska medicinského mi nic není, ale já jsem velmi často unavená, ospalá, špatně se mi dýchá a nic mě vlastně nebaví. Nejdřív jsem si myslela, že jsem přetažená, ale už to trvá měsíce a já nevím co se děje a co se sebou. Předem moc děkuju za odpověď.

Re: Co s tím?

(Sumaya, 5. 3. 2012 17:39)

Dobrý den,
příčina vaší únavy může pocházet z nesouladu, který máte nejen ve svém nitru, ale i kolem sebe. Je tu nedostatek podpory, chybí vám vnitřní síla, která je potřebná ke správnému vyladění. Došlo k vyčerpání a únavě na psychické úrovni. Je to depresivní období. I když můžete mít úspěch na veřejnosti, přesto nepociťujete klid ve své duši. Není dobré si zoufat, protože to nás stahuje ještě níž. Pomoc lze najít tak, že se pustíte do nějaké činnosti. Ať je to cokoli. Tvořivě se vyjádřit, nebo doma uklidit. Jděte na procházku, příroda uklidní a dodá potřebnou energii. Je třeba nalézt rovnováhu mezi fyzickým a duchovním světem. Jde tu o váš vnitřní rozvoj, rozvoj charakteru, vytříbení vhledu, rozšiřování vědomí. Pokračujte a ničeho se neobávejte, jednejte v souladu s vesmírnými zákony, rozlišujte v sobě mezi tím, co jste vy a co si přitahujete od druhých. Nechte myšlenky plynout, nechytejte se jich, ať si běží, jen je pozorujte. Jde o transformační období. Zvládnete to, přeji hodně štěstí!

Re: Co s tím?

(Majdule, 6. 3. 2012 8:29)

Děkuji Vám, jen doufám že ta transformace proběhne s dobrým výsledkem, když už trvá tak dlouho.
Ještě jednou Děkuji.

prosím o radu

(dada, 3. 3. 2012 19:58)

dobrý den, prosím o radu, muj šéf dostal výpověd z pronájmu, takže budu bez páce. Přesto že jsem v práci nebyla moc spokojenam mám strach z hledání nové práce. Zdá se mi, jestli jsem si to nepřivolala. Ted se ukázalo, že možná zůstaneme v pronájmu. Nevím, jestli bych měla zůstat. Jsem zmatená poradte mi prosím, jestli je pro mě dobré zustat nebo odejít Moc děkuji

Re: prosím o radu

(Sumaya, 4. 3. 2012 11:26)

Milé dado,
děkuji vám za důvěru.
Na váš dotaz ohledně toho, zdali máte zůstat v současném zaměstnání, I-Ťing odpovídá ANO. Možná právě proto, že váš šéf dostane novou smlouvu. Jedná se totiž o nový začátek, průlom. Zde teprve vše počíná a je třeba postupovat obezřetně a sílu moudře usměrňovat. Ohlašuje se úspěch!
Druhý dotaz, odejít a hledat nové – už tak jednoznačné není. Mohou se objevit problémy. Sobecké zájmy druhých zmrazí veškeré dění. Nejednotné cíle zastaví pokrok, a tak nemůžeme počítat ani s žádnými výsledky. V tomto případě bych raději posečkala a nic nového nehledala.
Svou pozornost zaměřte na současné pracoviště i na svůj vlastní přístup k okolí jako celku.
Přeji hodně štěstí!

Prosba o výklad

(Evelyn, 13. 2. 2012 22:43)

Aloha milá Sumayo. :)
Dnes jsem dostala možnost ucházet se o místo asistentky v administraci Centra vzdělávání. O své práci mám úplně jinou představu, přesto mě tato nabídka něčím zaujala. Proto Tě prosím o výklad: Co by vnesla do mého života práce v tomto centru? Děkuji moc za výklad. :)

Re: Prosba o výklad

(Sumaya, 14. 2. 2012 9:13)

Evelynko,
je zde Božská moc, pusť se do práce. Doba omezení pominula. Síla, kterou jsi díky tomuto omezení nashromáždila, si otevřela cestu a má velký úspěch. Nastalo období, kdy můžeš dosáhnout svojí prací velkých pracovních výkonů. Máš otevřenou cestu a nikdo ti nemůže bránit v uskutečnění tvých cílů. Hodně štěstí!

Re: Re: Prosba o výklad

(Evelyn, 14. 2. 2012 9:17)

Děkuji, milá Sumayo, za výklad. Jeho výsledek je hodně překvapující. Tak tedy konec lenošení, jde se pracovat. :D

Děkuji. :)

Výklad

(Sumaya, 9. 1. 2012 9:26)

Dobrý den Lenko,
děkuji za vaší důvěru i za komentář. Pojďme k vaší otázce. Pokud se jedná o zpěv, jsou zde naznačeny cesty, po kterých se lze vydat..., nejdříve musíte uspořádat své myšlenky tak, abyste jim dala sílu, díky které je možné prorazit vpřed. Můžete se dočkat i malého úspěchu, leč prognóza není úplně nadějná. Jde o omezení, která budete muset přijmout, abyste dosáhla výsledků, které by pro vás byly nejen uspokojivé, ale i žádoucí. Ale ve většině případech to znamená jisté utkvělé představy, které nám brání orientovat se jiným směrem. To se ovšem nedá říct právě u hry na housle, zde se skrývá váš velký potenciál, je to vaše vnitřní bohatství a o tomto směru bych určitě nepochybovala.
Mějte pohodový rok a hodně štěstí, Sumaya

Re: Výklad

(Lenka K., 30. 1. 2012 12:35)

Milá Sumayo,
děkuji Vám za odpověď.
Lenka

dotaz

(Lenka K., 7. 1. 2012 23:54)

Milá Sumayo, na Vaše stránky jsem zavítala poprvé a je pro mne příjemným překvapením, že nabízíte poradnu. Ráda ji využiji a zeptám se, zda se mám věnovat spíše zpěvu nebo hudbě (konkrétně hře na housle)? Obojí jsem v minulosti dělala a nyní přemýšlím, k čemu se spíše vrátit, obojí nejspíš časově a logisticky nezvládnu.
Moc děkuji předem za odpověď a přeji Vám vše dobré v roce 2012.
Lenka

Poděkování

(Ivana Megová, 9. 3. 2011 3:51)

Ahoj, pouze chci poděkovat za vložení mých kurzů na vaše stránky. Jsem překvapena a potěšena :-)
Ivana Megová


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4