Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vážení klienti, přátelé a všichni ostatní - JSEM ZPÁTKY!

 

Tímto dávám na vědomí, že se mi po mé práci s vámi stýská, a proto jsem se rozhodla pro návrat k poradenství.

Ale také opakuji, že každý máme svou vlastní a jedinečnou cestu. Tuto cestu, osud chcete-li, si tvoříme sami, svými rozhodnutími a činy. Buďte vždy sami sebou, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a jím se řiďte. Ovšem někdy si nevíme rady a trochu té pomoci potřebujeme, a tak se můžeme spolu sejít a popovídat na vámi zvolené téma a podívat se na vaše možné dispozice a možnosti skrze I-Ťing i Tarot. Tímto jistě chápete, že nepůjde o věštbu, nýbrž o pohled skrze symboly, které tyto prastaré systémy učí.

 

Co vás u mě čeká?

Fajn. Ten, kdo ke mně chodí, ví, že stejně vám dám do ruky mariášové karty Emotikona grin a víte proč? Protože je mám moc ráda. Jde vlastně jen o takovou mou „kulisu“. Dívám se do nich a nahlédnu vaši současnost tak, jak je právě teď a tady. Vaše touhy, ale i vaše strachy. Karty to prostě ukážou a vy mi můžete říkat, co chcete Emotikona wink

Budoucnost z nich ovšem nečtu. Toto jsem nechala už dávno za sebou.
Jak už jsem říkala, nevěštím z karet a nepreferuji řeči typu: „Uhádla…neuhádla…naplnilo se…nenaplnilo se…“ Protože považte, zde nejde o nic jiného než o nahlédnutí situace takové, jaká je. Kam jsme se sami dostali svojí vlastní přičinlivostí ať už vědomou či nevědomou.

Neočekávejte, že karty to za vás vyřeší. Je to jeden z velkých omylů! Stává se, že přijde klient na výklad, karty mluví pěkně a za pár týdnů se ozve s tím, že se nic „nevyplnilo“. Jistě! A jakpak by mohlo, když ten dotyčný, dotyčná pro to, ale lautr nic neudělali? Seděli a čekali se založenýma rukama na to, až to před ně Vesmír pěkně položí! Kdepak, velký omyl.

Nyní na řadu přichází I-Ťing, který ráda nazývám mistrem. Ani zde neočekávejte, že dostanete rozhodnutí nebo rozhřešení, protože to musíte udělat jen vy sami. Tady je poukázáno (a je to vlastně dar) na to, kde byste si mohli lépe pomoci, která ta cesta je vhodnější a třeba méně nebezpečná. 

Vesmír s námi hovoří neustále a je jedno jaký zdroj použije, moudré je mu naslouchat.

 

Děkuji Vám

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Druhy muz

(Jarush, 8. 7. 2018 20:45)

Dobry den, prosim o radu. Poznala jsem se s jednim muzem, ale je zenaty a ja take vdana. Moc nas to k sobe tahne. Oba nejsme v manzelstvi uplne stastni. Muzu se zeptat, jak se nas vztah bude vyvijet dal? Dekuji moc za odpoved a preji krasne leto.

Re: Druhy muz

(Sumaya, 9. 7. 2018 10:26)

Dobrý den Jarush,
I-Ťing hovoří, že nyní stoupáte vzhůru ve věcech osobní moci. Je tu závan harmonie do partnerských vztahů, který nabízí citové naplnění. Musíte ale počítat s tím, že nelze nic přeskočit, a že budete muset postupovat pěkně krok za krokem. Nemůžete se hned vyhoupnout na vrchol. Úspěchu lze dosáhnout díky vědomému a vytrvalému úsilí a pevné vůli. Zřejmě budete muset podniknou značně významné kroky, ale i ty budou velmi příznivé a přínosné.

Financni problemy

(Jarunka, 29. 5. 2018 18:51)

Dobry den, rada bych se zeptala, kdy konecne skonci manzelovy problemy s praci a financemi. Uz pred pul rokem mu nezaplatil jeden zamestanavatel, tak si nasel novou praci, ale dopadlo to podobne, dostal jen polovinu mzdy. Ted je v dalsi praci mesic a opet problem s penezi. Dekuji za odpoved.

Re: Financni problemy

(Sumaya, 31. 5. 2018 15:24)

Jarunko,
je mi líto, ale nemohu vykládat na někoho jiného, i když se jedná o vašeho manžela. Pokud by chtěl on sám vědět, určitě by napsal.

problém ve vztahu

(Jana, 31. 5. 2015 16:12)

Dobrý den,
Prosím o radu na vztah máme se rádi přitahuje nás to k sobě ale,oba dva se bojíme udělat ten krok blíž.Co mám udělat proto??Máme šanci být někdy spolu nebo ne??Trápí mě to dost...
děkuji Jana

Re: problém ve vztahu

(Sumaya, 1. 6. 2015 10:45)

Milá Jano,
I-Ťing hovoří zcela jasně ve váš prospěch, tedy odpověď je příznivá.
Hexagram č. 32 - Trvání (kompatibilní partneři) je o vztahu dvou lidí, kteří, i pokud nejsou sezdaní, vytváří spolu kvalitní a pevný svazek. V podstatě se k sobě přirozeně hodíte, vzájemně se doplňujete. To, co chybí u jednoho (slabé a silné stránky) nahradí druhý a naopak.
Ale i zde je třeba znát, že pokud si vytvoříte na sobě závislost, nebudete schopni čelit životním výzvám. A na druhou stranu přílišná nezávislost by odebrala nezbytnou stálost a sílu, které je třeba.
Ovšem je potřeba velké trpělivosti a nechtít nic uspěchat. To, čeho chcete dosáhnout, je momentálně nad vaše síly, proto také cítíte neschopnost se k sobě přiblížit. Nespěchejte, pracujte na sobě, poučte se ze zkušenosti druhých. Dělejte to, o čem víte, že je správné. Buďte ale také sama sebou, projevujte vlastní vůli. A hlavně se uvolněte, protože pokud budete rozrušená a nervózní, bude tím trpět i kvalita vaší práce na vztahu. Zdržte se nepřiměřeného jednání či chování.
Jak už jsem psala s trpělivostí se vydejte po tradičně vyšlapaných cestách vstříc romantickému pojetí lásky.
Hodně štěstí!

Prý neplodnost

(Blani, 8. 11. 2013 20:30)

Příjemný večer :)
Ráda bych se vám svěřila a požádala Vás o radu.
Mám problém s otěhotněním. Po vysazení antikoncepce před třemi lety mi zmizela menstruace ve 26 letech. Po lékařských prohlídkách mi bylo sděleno, že mám špatný hormonální profil. V kartě mi tkví slovo sterilita. Odmítám tomu však věřit a jdu na problém očistnou kůrou od pana doktora Jonáše. Myslíte, že mám šanci mít vlastní děti? Mohu očekávat šťastný konec? Nebo se mám navštívit nějaké reprodukční centrum? Děkuji za pomoc a přeji krásný podzim!

Re: Prý neplodnost

(Sumaya, 10. 11. 2013 13:45)

Blani,
děkuji Vám za důvěru. Na Vaší otázku jsem dostala odpověď v podobě "Bouře - Šok", a navíc ve statické podobě, což znamená, že bouřlivá doba je nablízku a vlastně vůbec nevíme, co můžeme očekávat. Pokud je člověk připravený čelit takovémuto působení, poté jedná správně. Zde to znamená, že zažijete více takovýchto šoků. Vypadá to, že byste měla pozměnit své záměry. O této době můžeme říct, že vše nepravé a mylné se boří a to, co je v nás opravdové, to zůstává. Jde o transformaci. A z té se rodí zcela nové a nečekané možnosti a šance. Tedy nemohu Vám zcela jasně říct, jak se situace bude vyvíjet.
Možná by to chtělo osobní návštěvu.
Mějte se pěkně a držím pěsti, Sumaya

Škola

(Jana, 5. 5. 2013 20:40)

Můj syn chce od září změnit střední školu. Můj dotaz je jednoduchý, má zůstat tam,kde je nebo přejít na novou školu? Pokud přejde dodělá ji? Nebo je toto zase nějaký pubertální ústřel?

Re: Škola

(Sumaya, 6. 5. 2013 8:47)

Milá Jano,
I-Ťing na Vaší otázku odpovídá, že je pro syna užitečné, aby skutečně provedl změnu a přešel na novou školu. Původní /současnou/ pravděpodobně opravdu nedokončí.
Zpočátku tohoto přechodu, ještě mohou nastat drobné problémy, ale prognóza ukazuje na nový začátek, tvoření. A to je velmi slibné!
Jeho vyhlídky v nové škole závisí na něm samotném. Půjde o to, aby se zklidnil a věnoval se učení. Zábavě, až když bude mít vše potřebné hotovo. Je zde síla, kterou má plně k dispozici a měl by ji tedy moudře nasměrovat a využít. Má na to!
Tak Vám držím pěsti...,
s láskou Sumaya

Re: Re: Škola

(Jana, 6. 5. 2013 20:35)

děkuji, v novém školním roce se vám ozvu, jak to dopadlo.

Re: Re: Re: Škola

(Jana, 16. 10. 2013 13:58)

Zdravím Vás Sumayo, ozývám se,tak jak jsem slíbila. Syn opravdu nastoupil na novou školu. Strašně moc se mu zde líbí, našel si nové kamarády a dokonce se i zamiloval....Je zde opravdu šťastný a vůbec mu nevadí,že je na internátu. V podstatě i začal slušnými známkami až na výjimku, kde si nemůže zvyknout na styl výuky. A tak mám o něj obavu, zda to zvládne. Cítím,že je zde šťastný,ale něco se člověk dokáže naučit něco musí pochopit a bohužel chemie a vzorce se naučit-nabiflovat nedá. Pěkný den.

Re: Re: Re: Re: Škola

(Sumaya, 16. 10. 2013 16:16)

Jani,
děkuji Vám za zpětnou vazbu, kterou jste mi tímto poskytla.
"Zpočátku mohou nastat ještě nějaké drobné problémy, ale prognóza ukazuje na nový počátek, tvoření." Pamatujete?
Tedy mějte víru v syna, že to nakonec úspěšně zvládne. Nyní je to skutečně již pouze na něm.
Držím pěsti, s láskou
Sumaya

alternativní léčba

(Ilona, 28. 8. 2013 18:12)

Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Je mi 53 let a v roce 2011 mně byl odstraněn operací nádor z pravého prsu (1 cm). Další léčbu jsem odmítla. Zkoušela jsem různé přípravky, byliny a MMS a i sodu a javorový sirup, poté i sodu a melasu. Loni se mi opět objevila v prsu bulka a nyní na další mamologické kontrole zjistili, že jich mám v prsu několik (od 0,5 do 1,5 cm). Hrozí mi ablace prsu (odstranění prsu) a následná léčba.
Nevěřím klasické medicíně a zkouším alternativu. Prosím jak se bude má léčba alternativou vyvíjet? Pomůže mi?

Moc děkuji ILONA

Re: alternativní léčba

(Sumaya, 29. 8. 2013 8:33)

Milá Ilonko,
tak moc ráda bych Vám pomohla, ale je těžké takto jednoznačně odpovědět. Je zde cesta, o které výklad hovoří, tedy:
I-Ťing mluví o možnostech "návratu", který se skutečně u Vás děje. Ovšem ten, v sobě skrývá další vývoj. Je třeba vyhledat v okolí ty, jenž by Vám mohli pomoci. Dobrá společnost je zárukou dobrých věcí a dobrých příkladů. Pokud je budete následovat, máte šanci, že se Vám bude dařit. Tuto šanci nesmíte promeškat. Je vhodné se zaměřit na nutnost reformy, které je třeba. Překonat vlastní nevědomost, přizpůsobit se a hledat správnou cestu. Odmítnete-li, mohou nastat těžkosti. Dále mluví o možnosti růstu uvnitř omezení. Nepodléhat žádostem, jednat naprosto upřímně, rozvíjet poznání. Pokrok tedy spočívá v upřímném omezování, což je velmi nesnadné.
Prsa představují výživu. Dr. Christine R. Page ve své knize "Léčivá síla čaker" píše, cituji: "Podle mé zkušenosti se ženy s rakovinou levého prsu často necítí podporovány nebo milovány muži, kteří se vyskytují v jejich životech, ať už se jedná o manžela nebo otce. Ženy s rakovinou pravého prsu strádají jednáním žen, které by mohly být jejich matkou nebo dcerou. Obojí vyžaduje rozpoznání vlastních vyživovacích schopností a uvolnění bolesti, kterou zažívají ve svých prsou." Tedy podívat se "dovnitř", jít a hledat, nalézat a porozumět, co mi tato nemoc chce říct?
A také se mi akorát dostala do ruky kniha od Roberta S. Morse "Zázračná detoxikace - Syrová strava a byliny pro dokonalou buněčnou regeneraci". Tedy pracovat na sobě i v tomto směru.
Ani mně I-Ťing nesdělil nic jiného. Je jen práce, uvědomování si sama sebe, nutné změny v myšlení a jednání. Meditace, příroda, strava a samozřejmě to nejdůležitější - láska k sama sobě.
Zdali to zvládneme, záleží pouze na nás.
Stres a strach nám nepomohou, naopak mají tendenci podrazit nám nohy. Láska je klíčem, láska je odpovědí.
Ilonko, co mohu, je pouze nám oběma držet pěsti a věřit, že nalezneme ten správný směr, tu cestu, ze které již nesejdeme.
Před 14 dny jsem přistoupila na léčbu pomocí konopí, jedná se o látku CBD, která není psychoaktivní. Ale člověk musí najít to hlavní, a tím je příčina nemoci, pak je, troufám si říct, jakákoli léčba užitečná.
S láskou Sumaya

Intuice

(Jitka, 22. 7. 2013 20:12)

Milá Sumayo, snažím se na sobě duchovně pracovat a myslím si,že za poslední rok jsem ušla kus cesty,hlavně jsem se dost zklidnila....snažím se poslouchat více svoji intuici, ale potřebuji tak trochu zpětnou vazbu. Takže má otázka se netýká něčeho významného v životě,ale ráda bych si ujasnila svoje pocity. takže bych se ráda zeptala, proč nás osud na letošní dovolenou rozdělil jako rodinu. V pátek nám hospitalizovali dceru v nemocnici a dnes pár hodin po odjezdu syna a manžela na dovolenou ji pustili do domácího léčení. Mám sama na to vysvětlení,ale ráda bych znala postoj karet.Zda moje intuice je správná. Děkuji

Re: Intuice

(Sumaya, 23. 7. 2013 9:36)

Milá Jitko,
děkuji, že se na mě obracíte, ale asi Vás zklamu, protože musím napsat - nevím. Víte, ono důvodů k tomu může být mnoho, a jak píše p. Wing, cituji: "Je důležité pamatovat na to, že zákonitosti kosmu jsou božské, a nemusejí tudíž nutně naplňovat lidské touhy."
Prostě to tak má být, ať už je pravý důvod jakýkoli. Je docela dobře možné, že se Vám správnost Vaší intuice potvrdí, možná jinak a možná o něco později.
Každopádně přeji dcerce brzké uzdravení a Vám všem, i přes tento zásah do vašich plánů, mnoho dobrého.
Krásné léto, s láskou Sumaya

Moc Vás zdravím Sumayo

(Slávka, 17. 6. 2013 8:56)

Prosím,mohla by jste mi poradit..víte je mi už 48 let a už asi 3 měsíce jsem nemenstruovala nejsem náhodou v tom nebo už je to přechod.Bojím se jít k lékaři co mi řekne...navíc jsem nedávno přestala brát antidepresíva,takže i to by mohl být důvod,ale 3 měsíce to už je dlouho,to se mi ještě nestalo...moc Vám děkuji za odpověd,Slávka

Re: Moc Vás zdravím Sumayo

(Sumaya, 17. 6. 2013 9:56)

Dobrý den Slávko,
děkuji Vám za důvěru. Je mi líto, ale v tomto případě nemohu odpovědět.
Skutečně bych raději navštívila gynekologa. Chápu, že se Vám na vyšetření nechce, strach nám dokáže podrazit nohy, ale na druhou stranu je vhodné znát svůj zdravotní stav.
Může jít skutečně o přechod, vzhledem k věku. Ale také se může jednat o Vaší psychiku, která "to" blokuje. Jenže, pokud nějak trpíme, poté se to na tělo přenese.
Zeptám se Vás? Jak jste na tom ve vztahu k mužům? Jste vdaná, máte přítele? Nebo žijete sama?
Karty mi ukazují, že "problém" by mohl být zde, v partnerství.
Ať už se jedná o nenaplněný vztah, dlouho prožívané krize, vše co souvisí s ne-láskou.
V každém případě je nutné sebeuvědomění a láska sama k sobě.
Určitě se jedná o výzvu.
Přeji pěkný den a držím pěsti, Vy to dáte!
Sumaya

Krize ve vztahu.

(Jitka, 15. 6. 2013 10:28)

Dobrý den, kdy skončí současná krize ve vztahu s přítelem, co je její příčinou a jakým směrem se tento vztah bude ubírat dál? Děkuji za odpověď, Jitka


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »