Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Vítejte na mých stránkách!

Něco málo o mně...

Narodila jsem se v Praze, roku 1965 ve znamení Lva s ascendentem v Býku, v roce Hada.

 

Mé duchovní hledání se započalo v roce 1990, kdy jsem prošla zkušeností smrti mého otce a rozvodem s mým prvním manželem.

 

Pátraní po různých příčinách, které se „nám dějí“, mě zavedlo ke knihám, jako jsou „Život po životě“ od Raymonda A. Moodyho, velmi mě ovlivnily knihy od Edgara Cayceho, a také od Alana Kardeka. Rozhodla jsem se prozkoumat vše, co se týkalo okultismu, magie, duchů, channelingu a dál a dál. A tehdy jsem začala pracovat s kartami, jak mariášovými, cikánskými, tak s Tarotem.

 

Poté si mě našly knihy „Jsem“ a „Já jsem“ od Marty Foučkové, „Poslové úsvitu“ a „Plejádské klíče k Živé knihovně“ od Barbary Marciniak. A právě v této době jsem začala s channelingem a s regresní terapií.

 

Následoval zájem o díla duchovních mistrů z východu, jako jsou Osho, Ramana Mahárši, Krishnamurti, Eduard Tomáš, Jiří Vacek…, ale také Don Miguel Ruiz, Thorwald Dethlefsen, Kurt Tepperwein a mnoho, mnoho dalších. Knihy Eckharta Tolleho byly pro mě velkým přínosem. Začala jsem studovat I-Ťing.

 

Mezitím jsem také objevila různé psychoaktivní látky, které mi daly prožít to, co jsem až doposud četla pouze v knihách. Touha rozplynout se a objevovat stále víc, mě ovšem vedla na opačnou stranu. A tehdy jsem uslyšela "stop". Nemohu říct, že bych se od nich ničemu nenaučila. Naopak, daly mi tu nejlepší odpověď, kterou mohly. "Nic nám na naší cestě nepomůže. Žádné látky. Žádné zkratky!" Byla to taková krátká epizoda mého života. 

 

Pak přišlo učení Matky Ayahuascy…, která mě provedla hlubokými prožitky a poznáním. 

 

Ovšem pak přišla další učitelka - nemoc, rakovina prsu.

Až teprve nyní jsem "otevřela oči", ale cesta je ještě dlouhá...

 

 

Tyto stránky jsem vytvořila, abych se mohla s některými z vás podělit o své osobní zážitky a zkušenosti.         

 

Také si zde můžete prohlížet mé obrázky, nechť vám přinesou harmonii a klid v duši.

S láskou Sumaya

 

                                              Obrazek