Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kompletní detoxikace na venkově 14. - 20. září 2017

27. 5. 2017

images.jpg- do našeho každodenního života a do našich vztahů vnáší harmonii, radost a blaženost. - je uměním zdravého a šťastného žití. Jako celostní věda dlouhověkosti představuje nejen lékařský systém, nýbrž komplexní péči o zdraví těla, psychiky a duše.

Kompletní detoxikace na venkově 14 - 20. 9. 2017 termín je podpořen lunárním kalendářem! tento komplexní program najdete pouze v ayurvedské medicíně.

Pročistí celé tělo, ducha i mysl zcela přirozeným a nenásilným způsobem. Výsledkem je vyloučení toxinů, posílení imunity, odstranění únavy, bolestí a napětí v těle. Výhodou tohoto originálního pobytu je individuální péče. Součástí programu jsou dvě konzultace s ayurvedským specialistou – vstupní a výstupní (získáte cenné informace o vaší přirozenosti, doporučí potraviny, které jsou pro vaše tělo nejprospěšnější, doporučí typ stravování a také ideální časy.

Vyzkoušíte si pod naším vedením krátký půst, očistné techniky a terapie. Setkání s emoční terapeutkou ve skupině (po dohodě možnost individuální terapie) Naučíte se novému způsobu dýchání, nejdříve s pomůckou (odvezete si ji domů).

Užijete si krásné a přínosné meditace – např. čtyř stran, ananda mandala, čekají vás detoxikační čaje a kúry, část bylinek si také odvezete domů.

Speciální detoxikační stravu podpoříme potravinami z venkovské Biofarmy. Při hezkém počasí servírujeme jídlo na zahradě.

Parkování je zdarma na zahradě.

Před začátkem pobytu obdržíte doporučení k dennímu režimu a stravování.

Program: podrobný program níže 7 dní / 6 nocí = 6x ubytování ve dvou nebo třílůžkovém pokoji (sociální zařízení je pro dva pokoje), k dispozici je zastřešený venkovní bazén. 

Stravování: za hezkého počasí servírujeme venku na zahradě, plná penze chutné detoxikační stravy – potraviny nakupujeme na místní Biofarmě a z vlastní zahrady. Součástí je očistný pitný režim (bylinné detoxikační čaje a kúry) – začínáme večeří, končíme obědem a odjezdem do 13 hodin. 

Rezervace:ajurvedanavenkovezavinacseznam.cz, tel. 777 286 810.

Kompletní detoxikace na venkově 14. - 20. 9. 2017 termín je podpořen lunárním kalendářem! … možnost domácí předpřípravy.

Podrobný program:

naučíme vás vše tak, abyste se mohli příště detoxikovat sami doma…

Klient obdrží po přihlášení a uhrazení zálohy k vyplnění protokol - Moje zdraví

6x ubytování dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, jednolůžkový za příplatek 6x detoxikační strava plná penze (snídaně, oběd, večeře) včetně koktejlu pro podporu trávení očistný pitný režim (čerstvě připravené detoxikační nápoje + očistné čaje a byliny) pobyt začínáme krátkým půstem 1 - 1.5 dne (nenutíme). 

Vstupní konzultace s ayurvédským terapeutem a pulzní diagnostika 2x detoxikace ledvin 2x detoxikace lymfatického systému 2x detoxikace jater 1x ušní svíce 2x denně ayurvédské detoxikační byliny 2x infrasauna až 60 min 1x očista zraku 30 min 1x očista nosu a dutin 20 min 1x joga 2x joga nidra 3x pranajáma s pomůckou 4x meditace čtyř stran + další meditační techniky pro radost a uvolnění 1x Garshan ayurvédská očista kůže rukavicí 1x marmová terapie chodidel 30 min 1x himálajská masáž obličeje 25 min 1x indická masáž hlavy 20 min 1x masáž celého těla Data snehan 80 min Péče o štítnou žlázu AEIOU 1x denně suchá masáž hrubou rukavicí či kartáčem 1x ayurvédská masáž Abhjanga – olejová masáž Čištění energetickým center Závěrečná individuální konzultace s áurvédským terapeutem – pokyny pro doma Mandaly Ananda mandala