Jdi na obsah Jdi na menu
 


10 šokujících mýtů, které jsou často považovány za pravdivé

12. 1. 2012

 

Jak bylo zmíněno dříve, rozhodli jsme se dát dohromady seznam 10 mýtů, které jsou často na této planetě považovány za pravdivé. Rozhodli jsme se vybrat mýty, umožňující hluboký vhled průměrnému člověku, ale i průměrným hledačům pravdy. Tento seznam je mocným nástrojem, protože může ostatním pomoct se otevřít a podívat se mimo krabici a pokládat více otázek o naší realitě. To je klíčový krok k probuzení ostatních do probíhajícího posunu, takže se o tento seznam podělte s ostatními.

1. Mléčný mýtus: „Mléko tělu prospívá“

Často slýcháme, že mléko je pro nás dobré a je základní složkou naší stravy. Pravdou je, že kravské mléko je určeno ke konzumaci telaty, ne lidmi. Účinek, který má mléko na tělo, je celkem opakem toho, co se tvrdí. Mléko vytahuje vápník z kostí a oslabuje je, a vápník z mléka není tělem přijímán. Nejen to, mléko je považováno za příčinu mnoha zdravotních problémů, v důsledku faktu, že nejsme konstruováni na jeho konzumaci. Celý článek.

2. Proteinový mýtus: „Jezte maso“

Další „základní“ součástí naší stravy má být maso. Musíme své proteiny získat z masa! To také není pravda, v podstatě je získávání proteinů z masa nejen neefektivním způsobem získávání proteinů, ale je to extrémně nezdravé. Stejně jako u mléka není tělo stavěno na konzumaci masa, a tudíž maso je hlavní příčinou dlouhého seznamu zdravotních záležitostí. Celý článek.

3. Fluoridový mýtus: „Fluorid pomáhá zabraňovat vzniku kazů“

Kolikrát jsme šli k zubaři a dostali jsme fluorid a bylo nám řečeno, že pomáhá zabraňovat zubnímu kazu? A co to, že je v naší zubní pastě a dokonce i v naší pitné vodě? Kdybyste věděli, co je tento fluorid používaný v těchto praktikách zač a jak se vyrábí, nijak byste o těchto nových znalostech nepochybovali. Fluorid používaný v těchto praktikách je více toxický, než arzén a rtuť, a v podstatě způsobuje hnití vašich zubů. Celý článek.

4. Měnový mýtus: „Peníze hýbají světem“

Předpokládáme, že peníze přichází do našeho systému po vytištění a jsou regulovány vládou, ale pravdou to není. Peníze jsou půjčovány vládám soukromými institucemi bez jakéhokoliv napojení na vládu. To znamená, že s každým dolarem, který vláda dostane, souvisí dluh. Tento dluh je pak převáděn na nás a zotročuje nás a dostává nás do věčného dluhu. To je třeba prozkoumat. Celý článek.

5. Mimozemský mýtus: „Jsme jediným inteligentním druhem, který existuje“

Slýchali jsme to roky ze všemožných zdrojů – jsme jediným inteligentním druhem, který existuje v naší galaxii a možná v celém vesmíru. Možnost existence života na jiných planetách neexistuje! Nebo je to jinak? Pravdou je, že naše vláda spolupracuje ruku v ruce nejméně se dvěma mimozemskými entitami a v kontaktu jsme byli s mnoha dalšími. Proč je to vše ututláváno? Celý článek.

6. Mýtus o slunci a rakovině: „Slunce způsobuje rakovinu kůže“

Neustále slyšíme, že musíme zapatlat své tělo opalovacími krémy, než jdeme na slunce, protože slunce je třeba se bát. Tato nádherná světelná koule má silně přispívat k rakovině kůže. Věděli jste, že slunce nebylo nikdy spojováno s příčinou rakoviny kůže? Ale je dokázán, že opalovací krémy a převážná část každodenních kosmetických produktů jsou známými rakovinotvornými látkami. Opalovací krémy také brání příjmu vitaminu D ze slunce. Celý článek.

7. Mýtus o HIV: „HIV způsobuje AIDS“

Opravdu HIV způsobuje AIDS? Co je HIV? Co je AIDS? Pravdou je, že vědecká komunita se ohledně HIV A AIDS silně rozdělila. V podstatě neexistují naprosto žádné důkazy, že HIV způsobuje AIDS, a dokonce neexistují ani důkazy, že existuje HIV. Jsou však důkazy o špatně navržených testech, obrovských ziscích a lécích na „HIV“, které ve skutečnosti způsobují plné propuknutí AIDS do tří měsíců. Tento mýtus bude svět šokovat. Celý článek.

8. Mýtus o rakovině? „Konvenční léčby a co nechtějí, abyste věděli“

Rakovina je jednou z nejobávanějších nemocí na této planetě a utratily se miliardy v rámci pokusů najít léčbu. Pravdou je, že rakovina je extrémně jednoduchá nemoc k vyléčení a byla léčitelná více než 50 let. Jednoduché léčby mohou sahat od mírně pokročilých praktik po používání jednoduchých produktů v domácnosti. Faktem je, že všechny tyto metody nepoužívají chemoterapii a ozařování, které jsou při bližším pohledu šokující v tom, že takovou léčbu stále ještě používáme poté, co o této nemoci víme. Celá článek, dva díly.

9. Mýtus globálního oteplování: „Lidstvo způsobuje globální oteplování“

Tento je dobrý, protože lidé se opravdu začínají bát účinků, které máme na globální oteplování. Je to samozřejmě důsledkem faktu, že korporace a politici nás přesvědčují, že jsme příčinou a musíme být za to zdaněni. Pravdou je, že CO2 tvoří nepatrnou část skleníkových plynů, a z této nepatrné části jsou lidmi vytvářena pouhá 3%. Nejsme příčinou globálního oteplování, je to prostě přírodní cyklus. Celý článek.

10. Velký mýtus: „Tak to má být“

Možná mým nejoblíbenějším, protože je síla, když pochopíte, že nemusíme dělat to, co dnes děláme ohledně toho, jak zažíváme život a jeho veškeré aspekty na této planetě. Jsme prostě programováni a cvičeni myslet si, že jsme v tomto světě bezmocní, přesto však máme schopnost vytvářet něco zcela svobodného a zcela nového. Nazývá se to velký mýtus proto, že nás vzájemně spojuje a poskytuje nám pohled na to, jak mocní skutečně jsme, stačí se podívat na určité jednoduché experimenty. To je povinná četba. Celý článek.

 

Zdroj

překlad Osud 2012

 

Převzato z www.osud.cz