Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fakta o koloidním zlatě...

 

koloidni-zlato.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

První zmínka o použití zlata jako léku pochází z Indie z doby kolem roku 5000 před naším letopočtem, kdy vznikla ajurvédská medicína. Výzkumy prokázaly, že vodivost a tím i informační tok DNA mohou být zlatem až 10 000 násobně zlepšeny. To rovněž znamená, že DNA v každé jednotlivé buňce může mít k dispozici vyšší množství energie (více než 1 milion elektronů/s). Koloidní zlato funguje jako regulační výpomoc toku elektronů podél páteře, popř. vzpřimovače až do úrovně DNA dvojité šroubovice.

Protože se elektricky nabité částečky zlata ukládají v buňkách, jejich jádrech a molekulách DNA, zvyšují tak celkovou vodivost organických substancí. Mimo to zvyšuje zlato absorpci výživných látek a zlepšuje biomolekulární funkce, tedy procesy látkové výměny těla.

Od roku 1850 se používá při léčení alkoholismu. Pomáhá i proti závislosti na nikotinu. Už v 19. století se zlato používalo hlavně k léčení nervových poruch jako deprese, epilepsie, migrény a impotence. Dále koloidní zlato léčí revmatizmus a další kloubní potíže. Pomáhá při problémech s krevním tlakem, zmírňuje stres a napětí. Také slouží jako nenávykové antidepresivum. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů.

Léčení rakoviny – historie: Použití u neoperovatelné rakoviny od roku 1935: vždy vylepší a prodlouží život. Ve 12% bylo zaznamenáno úplné vyléčení. Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40% a redukce tumoru dokonce v 60%. Dále bylo pozorováno zlepšení chuti k jídlu u 36% pacientů včetně zvýšení jejich tělesné váhy. Dávkování bylo 0,8 mg koloidního zlata třikrát denně obvykle hodinu před jídlem.

Zdroj: http://www.sativa-manufacture.cz/category.php?id_category=22