Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčení rakoviny pomocí emocí

20. 2. 2012

 

V momentě, kdy cítíme srdcem, vytváříme určité elektromagnetické pole okolo sebe. To pole nezasahuje jen pár metrů okolo nás, ale moderními přístroji se dá jeho pole naměřit i ve vzdálenosti mnoha kilometru od místa, kde se srdce fyzicky nachází!

Krátký film, který uvidíte, je ze zvlaštní nemocnice v Pekingu, v Číně, kde nepoužívají léčiva. V přímém přenosu na ultrazvuku je zde zachycen průběh léčení 3cm nádoru močového měchýře. Vlevo je původní nález, v pravo je přímý přenos ultrazvukem z toho, co v těle probíhá. Ti tři muži odříkávající zvolená slova jsou speciálně vytrénovaní ve schopnosti vcítit se a do situace, jako by byl již nádor vyléčen, a tento fyzický i emocionální pocit v sobě udržet. Ta slova, která vyslovují si zvolili tak, aby si v sobě tento pocit utvrdili a posílili. Pacientka, která se podrobila této lečbě byla v zapadních nemocnicích zařazena jako neléčitelná.

Nador zde zmizí během 2:40 min.

Oni si zvolili určité slovo, může to být jakékoli slovo, jen u nich musí vyvolat pocit, že to, co si představují se JIŽ STALO! ... Stalo se!!! a tak se stalo Celé to silove pole, které se vytváří kolem jejich společného záměru jejich srdcí
mění následně i strukturu hmotného světa, jak dokazuje monitor ultrazvuku, na kterém nádor po necelých 3min. zmizí.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fmMNlmn1DPc#!

 

Převzato z http://www.cestyksobe.cz