Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můžete se uzdravit sami

 

Rozhovor s Dr. Bobem Beckem

Jak funguje zařízení na krevní elektrifikaci podle Boba Becka? Mohou mikroproudy posílit imunitu? Jak správně postupovat. Proč nebyl objev zveřejněn? Zbavme se všech parazitů…

Dr. Bob Beck Ph.D. působil jako uznávaný fyzik na univerzitě v Jižní Kalifornii, kde přednášel jako profesor. Byl nominován jako nositel Nobelovy ceny za výzkum v oblasti vývoje léku proti AIDS.  Cenu nakonec nezískal: „Nebyl jsem vhodným týmovým hráčem v oblasti organizované medicíny."

Bobe, řekněte nám něco o svém novém protokolu umožňujícím léčit nemoci jako AIDS nebo rakovina.

Budu s vámi hovořit o levném způsobu, který dokáže vyléčit HIV, mononukleózy, hepatitidu, herpes a dokonce i rakovinu.

Koupil jsem si na letišti balíček žvýkaček za 1,32 dolarů. Za stejnou částku, za kterou pořídíte Coca-Colu v plechovce, můžete mít 100% lék na AIDS, rakovinu a všechny známé nemoci, např. Ebola (100% účinnost).  Ale i takové, které jsme ještě netestovali. Budete naživu i po dalších pěti letech, zatímco statistiky říkají, že pacienti s nádorovým onemocněním mají 5% šanci, že prvních pět let přežijí.  Pokud máte v sobě to, čemu říkám „nesmrtelná krev“, pak se můžete ve zdraví dožít 110 let.

Máte na vybranou

Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami a bude to levné. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Mám stovky posudků, stovky ohromujících zpráv o spontánní remisi, máme lékařské záznamy, které to dokazují. Funguje to, jinak to není ani možné. Nejen pro mne, ale hlavně pro vás všechny je to určitě ta nejlepší zpráva, co jste kdy mohli dostat.

Byl jsem pozván na největší kliniku na západní polokouli, kde provádějí alternativní léčbu rakoviny. Přednosta kliniky mi sdělil ohromující informaci - 87% pacientů, kteří už byli považováni prakticky za „mrtvé“, se uzdravilo. Mají jizvy, kde kdysi byly léze, mají čistou biopsii. A jsou zpět v práci. Byli to pacienti, kteří použili „protokol“, o němž dnes hovoříme.

Když jsem prokázal úspěšnost mého léčebného „protokolu“ reálnými testy, pozvali mne na schůzi představenstva do nejznámější nemocnice v Jižní Kalifornii. Tam mi oznámili, že můj léčebný protokol popírají a podle nich je nefunkční. Proč? Protože jsou v ohrožení jejich investice a dividendy. Nechtějí, aby se pacient léčili sami…

Funguje to, jinak to není ani možné!

Osmdesátiletý právník mi řekl:  „Bobe, dostal jsi mě zpět mezi živé! Můj nádor metastázoval. Byl jsem převezen domů, abych napsal závěť, než zemřu. Poslal jsem syna, aby mi za pár dolarů koupil tvůj přístroj. O tři týdny později jsem byl v nemocnici na vyšetření – a odcházel jsem s pozitivními výsledky – biopsie byla čistá. Všichni byli ohromeni. Jsem zpátky v práci, pracuji 14 hodin denně."

Jiný člověk říkal: „Byl jsem odepsaný pacient s AIDS. Potřeboval jsem pomoc dvou sester, které mne nosily i na nočník. Teď zase pracuji a nemám žádné problémy.“ Pacient začal s terapií podle našeho programu v červnu 1995. Počet HIV pozitivních částic v jeho krvi byl 412 473. Test 1.11.1995 ukázal méně, než 100 částic. Takže tedy můžeme potvrdit, že u něj nastala spontánní remise. Může to být pouhá náhoda? Těžko. Podobných pacientů mám v evidenci stovky. U každého jsme po jednom měsíci provedli odborné testy. Výsledky se shodují, jsou pozitivní.  Je to úžasné, když na vlastní oči vidíte, jak se pacient úspěšně uzdravuje – na rozdíl od statisticky daného počtu úmrtí na rakovinu. Vyhubte všechny parazity…

Podle sdělení lékařů jsem měl být na 90% po smrti. Tehdy jsem vážil 132 kg. Vypadaly mi vlasy. Dnes mám 66 kg, vlasy opět narostly a mé tělo fyzicky omládlo o nejméně 35 let. Je mi 75 let!  Jediné, co musíte udělat, je věřit, že tohle dokáže trocha „vyčištěné“ krve. Vím, že nebýt „protokolu“ Dr. Becka bych byl dnes po smrti. Moc děkuji za takovou příležitost. Dnes vážím o polovinu méně, než před lety. Když vyhubíte všechny parazity v krvi, máte šanci zhubnout!  Pak se vám vrátí chuť k jídlu, a můžete bez problémů jíst, co máte rádi. Žádný pacient nakažený AIDS na něj nikdy nezemřel!

Lidé nakažení AIDS nikdy nezemřeli na AIDS. Umřeli na oportunitní infekce, které je zabily, protože jejich imunitní systém byl oslabený. Existuje 23 takových infekcí. Zařízení ("Beg") podle „protokolu Dr, Becka“ umí zahubit všech 23.  Pacienti s diagnózou AIDS se uzdraví a mohou zpět do práce.  A víte, jak je pro mne deprimující, že taková informace je odsouvána stranou, jako nepřípustná a nežádoucí?

Rakovina není jen o uzdravení

V nejznámější kalifornské nemocnici jsem léčil 12 pacientů s rakovinou v posledním stádiu a všech 12 se uzdravilo. Někteří po čase spáchali sebevraždu, protože nechtěli po zbytek života používat např. berle, či jiná omezení… To je jejich problém. Dostali šanci vyléčit se ze smrtelné nemoci, ale zradila je vlastní psychika.

 Pokračování – http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2013120001

 

 

Zdroj: http://www.wmmagazin.cz