Jdi na obsah Jdi na menu
 


Onko projekt - Klinika na venkově

 

Jednou jsem cosi hledala na internetu a toto mé hledání mě přivedlo na jedny velmi zajímavé stránky. V ten moment jsem si řekla: „Konečně!“ Je tu totiž někdo, kdo se začal zajímat o alternativní léčbu rakoviny. Konečně zde máme kompletní léčbu. Tedy nemusíme do Mexika ani do Maďarska, kde jsou takové projekty už v provozu /pokud je mi známo/.

Napsala jsem na uvedený kontakt, abych se dozvěděla nějaké informace.  Zanedlouho mi přišla odpověď. Psala jsem si s velmi příjemnou a sympatickou ženou, která má svou vlastní zkušenost s touto nemocí, a která se sama dokázala vyléčit. Otázka tedy je. Kdo jiný vám nejlépe může pomoci, než právě takový člověk? Nyní díky paní Martině z Onko projektu, už máme takovou kliniku i zde u nás v Čechách.

Onko projekt zastupuje všechny tři roviny. Je zde Projekt prevence, Projekt léčení a Projekt recidivy.

             

Pro všechny, kteří mají co do činění s rakovinou.

 

Máte ji v rodokmenu?

Jste čerstvě diagnostikovaná/ý?

Procházíte onkologickou léčbou?

Jste po onkologické léčbě?

 

Podrobná znalost Gersonovy terapie (GT) a vlastní zkušenosti s touto nemocí nám pomohla při přípravě programů.

GT jsme maximální možné míře zacílili na individualitu každého našeho klienta (doporučené terapie, postupy a strava). Co funguje u jednoho - může druhému uškodit... nabízíme úspěšné, komplexní, alternativní projekty, které pomáhají a léčí... jsme tu proto, aby vám bylo lépe... jsme vašimi průvodci na cestě k uzdravení se z rakoviny...

 

prevence * podpora při onkologické léčbě * alternativní léčba rakoviny * zmírnění vedlejších účinků chemo a radioterapie * aby nebyla recidiva.

 
Pro zájemce uvádím nejbližší volné termíny na léčebný pobyt u nás:

od 12.5.2014 a od 9.6. 2014

 

  klinika01.jpg

Více se můžete dočíst zde:

 

http://www.k-studio.cz/lecba-rakoviny.html