Jdi na obsah Jdi na menu
 


Světelná strava a světelná medicína

14. 6. 2011

 

Channeling Ingrid Auer, 9. 5. 2011

Již léta se vy lidé zabýváte fenoménem světla. A to sice v souvislosti s vaší lidskou existencí. Mnoho z vás již poznalo, že hmota není nic jiného než zhuštěná energie, tedy zhuštěné světlo. Vše, co kolem vás existuje, se skládá ze světla. I když si snad neumíte představit, že můžete „uchopit“ světlo ve formě hmoty. Ale to je realita a vy přicházíte stále víc a víc na to, jak je to sestavené a jak to funguje. A jakmile porozumíte a umíte akceptovat to, že váš fyzický svět je zhuštěný jemnohmotný svět, budete moci také tento stav využít ke svému prospěchu.

 

Existují jedinci, kteří se již výhradně stravují světlem. Samozřejmě jsou většinou lidí označováni a zesměšňováni jako podvodníci nebo lháři. Tito skeptici zaměřují svou pozornost a své vnímání jen na fyzickou úroveň a neberou ohled na psyché, jinak by se nenaváželi do dimenze světla.

 

Jak pohlíží duchovní svět na vaše potraviny? Co myslíte? Potraviny nejsou nic jiného než fyzické skladiště informací, které vy lidé potřebujete k životu. To, co je v potravinách uloženo, jsou informace, které „vyživují“ vaše buňky těla a vaše DNA, ne potravina samotná. Kdyby to tak nebylo, pak byste nemuseli vylučovat jak vaši stravu, tak také vaše nápoje. Pak by tělo bylo umělo přijímat potraviny na 100 procent.

 

Dobrá, jste toho názoru, že by se mohly potraviny rozštěpit a tělo přijme obsažené látky nebo prvky. Ano, budou odštěpeny, budou rozloženy, ale to, co konec konců potřebuje vaše tělo, jsou jemnohmotné vibrace a informace, které jsou v potravinách obsaženy. To samozřejmě platí i u vitamínů a minerálních látek. I ty jsou ještě napojeny na fyzické nosiče, ale ve skutečnosti byste potřebovali jen informace, impulsy nebo vibrace vitamínů a minerálních látek a ne tablety a šťávy, jak to znáte.

 

Pojďme ještě o krok dále. Co myslíte, co je to takzvaná světelná medicína? Není to nic jiného než informace pro vaše tělesné buňky a vaše DNA. Homeopatie již tímto směrem jde, rovněž biorezonance. Také obsahují poselství pro tělo, které pro buňky těla existují jako vibrace, jako rezonanční vzor nebo impuls.

 

Čím výše vibruje vaše tělo, vaše jemnohmotné tělo a vaše světelné tělo, tím výše musí v budoucnu vibrovat „světelná strava“ a „světelné léky“, aby vůbec mohli projevit účinky. Pod vibrační úrovní nerozumíme schopnosti nebo vyšší stupně, nýbrž druh informací, které jsou ve světelné stravě uloženy.

 

Je rozhodující z jaké dimenze tyto informace pochází. Přivádí-li se světelnou cestou z rostlinného světa nebo ze světa krystalů nebo obsahují-li barevné vibrace, pak pochází z takzvané dimenze blízké zemi. Obsahují-li jen více čistého světla, pochází z kosmické dimenze dál zemi vzdálené. Přichází tedy z vesmíru a tím z velmi vysokých dimenzí a obsahují výhradně spirituální informace, jaké jsou například obsaženy v již známých symbolech a esencích andělů a mistrů.

 

*** Poselství Archanděla Anthriela, zprostředkované Ingrid Auer ©

 

*** Překlad Marketa Selinijana pro http://www.zemeandelu.cz