Jdi na obsah Jdi na menu
 


VODA JE ŽIVOT, VODA JE ZDRAVÍ

3. 3. 2010

 

Obrazek

eSpring TM Zařízení na úpravu pitné vody nabízí kvalitní vodu na požádání

Všichni víme, že voda je pro život nezbytná. Většina z nás si však neuvědomuje, jak důležitou roli voda hraje v každičkém orgánu a pro každou funkci našeho těla. Voda nejen udržuje život. Dobrá voda může zlepšit naše zdraví, kondici a dokonce i vzhled.

Dnes je ale problém sehnat čistou vodu. Mnoho lidí pije různé minerálky. Přitom si myslí, že pro tělo udělal to nejlepší. Všude nám to inzerují v reklamách, které denně vidíme. Ale uvědomte si, že lidské tělo si nedokáže s takto upravenými nápoji jen tak poradit bez vedlejších účinků na naše zdraví. Uvědomte si, že častým pitím minerálek si v sobě ukládáte všechny anorganické látky v minerálkách obsažených. Minerálky jsou lékem a měly byste je pít maximálně 3 týdny v roce, ne více. Tělo nedokáže použít anorganické látky z nápojů a potravy. Ty se ukládají v těle. Pro lidské tělo jsou pouze použitelné anorganické látky přeměněné v organické ovocem, zeleninou a zvířaty, tedy přírodní cestou a nikoliv chemickou. Prosím, tuto větu si také dobře zapamatujte. Hned zjistíte, kolik peněz zbytečně vyhazujete za nesmyslné chemické přípravky.

Dále si uvědomte, že veškeré nápoje prodávané v obchodech mají nějakou skladovací dobu.
Tu docílí nějakou úpravou, která je zdraví škodlivá. Dejte si normální vodu z vodovodu v létě za okno, a už za týden, bude voda páchnout a bude nepoživatelná a zezelená. Jak je možné dávat záruku na minerálky a jiné tekutiny jeden rok a více. Proč? Protože mnohé, než jdou z výroby do obchodu, jsou ozařovány většinou AMERICIEM, aby zničily veškeré bakterie a viry. Řeknete si to je snad dobře, ale už si neuvědomujete, že do vody se dají ukládat data a tím dodají vodě informaci radioaktivity, která se dostane do vašeho organizmu. Pijete tak mrtvou fyzicky otrávenou vodu. Při pravidelném a dlouhodobém pití takto upravených tekutin si asi sami odvodíte odkud asi mohou pocházet některé zdravotní problémy např. rakovina zažívacího traktu atd.

Každý člověk by měl denně vypít 3 litry čisté pramenité vody 3 – 5°C

Pro všechny lidi, kteří nemají možnost jezdit k prameni nebo někde sehnat levitovanou vodu, doporučuji na vyčištění organizmu pít každý den vodu z vodovodu přefiltrovanou. Je to rozhodně zdravější, než jakékoliv minerálky nebo balené vody. Spočítejte si, kolik za ně zaplatíte za rok. Vodu ze studánky či vodovodu máte skoro zadarmo.

Úryvek z přednášky Tomáše Marného

Proč právě eSpring Zařízení na úpravu pitné vody?

1. Ultrafialové záření ničí více než 99% potenciálních bakterií a virů obsažených v pitné vodě.

2. eSpring Zařízení na úpravu pitné vody zlepšuje čistotu, chuť i vůni vody.

3. Uhlíkový filtr snižuje množství prachových částic a zachytí více než  140 potenciálních škodlivin, které mohou ohrozit zdraví.

4. eSpring Zařízení na úpravu pitné vody je výsledkem dvacetiletého výzkumu technologií čištění vody.

5. eSpring Zařízení na úpravu pitné vody je certifikováno podle mezinárodních standardů NSF NSF/ANSI 42, 53 a 55B a získal zlatou pečeť americké Asociace pro dohled nad kvalitou vody za kvalitní spotřebitelské výrobky na čištění vody.

6. eSpring Zařízení na úpravu pitné vody Vám nabízí větší pohodlí než balené vody nebo nádoby s filtrem, protože vysoce kvalitní voda poteče přímo z kohoutku.

7. Snadná instalace a jednoduchý provoz. Výměna filtru je třeba pouze za rok (nebo po průtoku 5000 litrů vody, podle toho, která situace nastane dřív) a skutečnost, že je náplň třeba vyměnit, Vám oznámí světelná kontrolka.

Voda je pro život nezbytná, ale jenom kvalitní čistá voda. Nyní je hodně systémů na čištění vody. Který si vybrat?

Ozvěte se na:  milata@chello.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář